رابطه نامشروع مادر با پسر 15 ساله خود + عکس

موضوع : اخبار حوادث

رابطه نامشروع مادر با پسر 15 ساله خود + عکس

 

رابطه نامشروع مادر با پسر 15 ساله خود + عکس

بنا بر گزارش دیلی میل 'مادر 40 ساله بعد از بازجوئی های پلیس اعتراف کرد که بعد از خوردن مشروب و کشیدن ماریجوانا با پسر خود روابط نامشروع برقرار می کرده است.

"کریستین نوئل استاری" از شهر پنسیلوانیا اعتراف کرد که با فرزند خود چند بار روابط نامشروع برقرار کرده است.

پسر پانزده ساله نیز در اعترافات خود گفت که در طی دو ماه اخیر مادرم در حالی که به من الکل و ماریجوانا (ماده مخدره) می داد و من را از خود بی خود می کرد و بعد از آن من چیزی احساس نمی کردم.

یکی از همسایگان که شاهد رفت و آمد نوجوانان به خانه او و ایجاد سر وصدا بودند به روزنامه محلی پنسیلوانیا گفت : ما با دیدن این موارد به او هشدار دادیم ولی او اعتنائی به حرفهای ما نمی کرد و می گفت این کار باعث مسرت و دلخوشی من می شود و از این کار لذت می برم".

 در نهایت تمامی کودکان این زن از او گرفته شده و در مراکز حمایتی قرار داده شدند و ازسوی دیگر دادگاه این زن را متهم به منحرف کردن پسر بچه نوجوان و داشتن رابطه نامشروع با محارم و افراد صغیر و عدم ارتباط با فرزندان تا یک زمان خاص محکوم کرد.وی در نهایت با پرداخت وثیقه 25هزار دلار آزاد شد.

1 تا کنون ثبت شده است
رعنا در پنجشنبه , 1 ژانویه 2015 گفته :

هههیی خاک توسرش

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "یاس گروپ" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز
خرید vpn آیفون