سر بریدن نوزاد 3 ماهه توسط مادر 20 ساله + عکس

موضوع : اخبار حوادث,مطالب جالب و خواندنی

مادر 20 ساله

زنی روانی به نام «دیزیا واتکینز» ۲۰ ساله بعد از اینکه جسد بی‌سر دختر ۳ ماهه‌اش به نام «جانیا» با سر بریده در کنار بدنش در خانه او کشف شد، دستگیر شد.

پلیس بعد از دریافت یک تلفن از طرف همسایه هراسناک این زن در صبح زود، این صحنه وحشتناک را در خانه مادر هیولا واقع در شهر سین سیناتی ایالت اوهایو آمریکا کشف کرد.

پزشک قانونی به نام «لاکشمی سامارکو» به خبرگذاری ABC گفت: روزهایی در زندگی پیش می‌‌اید زمانی که شما به شوک می‌روید و از خود می‌پرسید چرا اینقدر شیطان به ما نزدیک است.

وی افزود: ما در تلاش هستیم تا تحقیقات خود را درارتباط با این نوزاد بی‌گناه تکمیل کنیم و برای آرامش این کودک بی‌گناه عدالت را برقرار سازیم.

مردی به نام «جیمی گراهام» که در همسایگی خانه این مادر قاتل زندگی می‌کند، به روزنامه‌ها گفت: این زن مریضی روانی داشت و همه این را می‌دانستند و گرنه چطور کسی می‌تواند چنین کار وحشتناکی با نوزاد ۳ ماهه‌اش انجام دهد.

به گفته پلیس، این نوزاد دختر ۳ ماهه به دنبال حمله وحشیانه مادر روانی‌اش، قبل ازاینکه اوسرش را ببرد جراحات وحشتناکی در گلویش مشاهده می‌شد.

بعد از افشای قتل و دستگیری این مادر هیولا، او برای معاینات تشخیص سلامت روانی به بیمارستان فرستاده شد.

مادر شیطان صفت که به دنبال این تراژدی غم انگیز، توسط خبرگزاری‌های آمریکایی لقب «هیولا» را گرفته است، مسئولیت نگه داری از نوزادش را کمی قبل از دست داده بود و باید او را به سازمان نگه داری از کودکان می‌فرستاد.

دادگاه این مادر هیولا همچنان ادامه دارد.

0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "یاس گروپ" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز
خرید vpn آیفون